Focusing on Medical Health Care Concerns

כמעט מחצית מכמעט חמש טריליון דולר בענפי הספורט הרפואי והכושר עשויים להיחשף בתוך ארה”ב. ברור כי u. ס. בעל מומחים מיומנים יפה, דור ראשון ומגוון גדול של תרופות המיועדות לטיפול בבעיות בריאות. ובכל זאת, מדוע הטיפול הרפואי כה יקר ומורכב עבור כה הרבה אנשים לקבל? medical hair 4 u

צמיחת הטיפול הרפואי

עבור מרבית העולמות המתקדמים במיוחד הנושא המדעי הוא אחד הענפים הגדולים ביותר שלהם. אם אתה סופר את הכסף שנוצר באמצעות מכירת תרופות, אבחון, בתי אבות, בתי חולים, רופאים ופעילויות נלוות שונות, זה די קל להבין מדוע הרפואה מחייבת 10-20% מהייצור הגולמי של המדינה.

בארצות הברית לבד יש כמעט 800,000 רופאים קליניים, יותר מ -5,000 בתי חולים ומיליוני עובדי בריאות. אחד מכל תריסר אזרחי ארה”ב עובד כעת בתחום הבריאות ומגוון זה צפוי לגדול. עדיין אין מספיק עובדים ומרכזים להתמודד עם 20 מיליון האשפוזים שנראים לעין כל יום. כמות מדהימה זו של ביקורי אשפוז אינה כוללת את התלות הנפוצה מיום ליום של ארבעה -5 מיליון חולים מאושפזים.

ענף הבריאות הגדול והמסובך בארצות הברית הוא מושך אנשים מרחבי העולם. לשוויץ ולגרמניה יש תעשיות מדעיות גדולות, אולם מדינות אלה מנהלות את שירותי הבריאות שלה באופן שונה מארה”ב. האם יתכן שטיפול הכושר של מדינתנו יעבור במהירות שינוי אינטנסיבי?

קשה למצוא תשובות

האם התשובה לדילמת טיפולי הכושר המודרנית קלה כמו הלאמת כושר לטפל בכולם? האם הזדמנות זו תחמיר את התרחיש בצורה הטובה ביותר? כיצד יוקצו למקורות הקליניים חלק מהפלחים השונים בחברה שלנו? אלה רק כמה מהשאלות שעשויות לחכות לתשובה.

נושא שנוי במחלוקת

כיום הבריאות הקלינית גדלה להיות קושי שנוי במחלוקת בקרב ארגונים רבים של אזרחים. יש תקשורת של שיפוץ המכשיר הרפואי כפי שאנו מבינים אותו כעת. אנו מקשיבים גם לתחזיות לפיהן הממשלה תנסה לשנות את מכונת הבריאות במדינה. אף על פי שטונות של רטוריקה זו פורסמו במשך מספר שנים, נראה כי ככל הנראה בני אדם הפכו לקוטבים במיוחד באמצעות ההתאמות האפשריות שעשויות להיות עולות לכותרות ברציפות.

לאזרחים ותיקים יש דאגות משלהם

האוכלוסייה המבוגרת בארה”ב שומרת מקרוב על המוצע מכיוון שטיפול בבעיות כושר ותרופות מדאיג אותם במיוחד. הכיסויים הרפואיים והביטוחיים לבני 65 ומעלה עברו שינויים רבים מאז שנות השמונים. רוב האזרחים הוותיקים קולניים מאוד על מורת רוחם מהדרך שבה מדיקייר מתייחסת לנושאים, והם מעורבים גם בנוגע למה הגורל עשוי להחזיק. ההאשמות בגין שירותי בריאות ורצונות גבוהים במיוחד עבור התושבים הוותיקים בכללותם. מדי שנה הם מודאגים מכך שהיתרונות שלהם יפחתו אפילו באופן דומה, ועכשיו יש להם חששות חדשים בנוגע לטיפול רפואי.

קבוצות בסיכון

עברו כמה שבועות קצרים כשחשבתם כי הנגידה שרה פאלין גילבלה תושבים רבים בעזרת תחזיותיה והערותיה כ”פאנלים גוססים “וטיפול לאומי. בעוד שהיו אנשים רבים שהתגייסו סביב הצהרותיה, עצם ההזדמנות של תפישות רדיקליות כאלה החלה לשלוח גלי הפתעה דרך הממלכה. זה השתנה לאחוז עצום מאוד מאוכלוסיית הקשישים שלנו. זה הפך גם לגורם לקושי בקרב תומכי השלילה והנכים. אפילו אמא ואבא ומטפלים בבני אדם עם אתגרים גופניים ונפשיים הפכו לבהלה, והרגישו מאוימים.

הקצאה עתידית של משאבי בריאות?

האם יתכן שזה אפשרי שמומחים ברפואה עשויים לעמוד בוועדות טופס שעשויות להקצות משאבי בריאות למי שנראה להם ראויים ביותר? רעיון זה הפך לכל אחד מבהיל ו”אורווליאני “באופק. סקירה מדוקדקת הראתה כי לא היה תיעוד כתוב שאומר באמת הזדמנויות כאלה, אולם זה לא הקל על הפחד והפחד של תושבים יומיומיים רבים. רק הרעיון שמקבלים זכות כניסה לאשפוז או משאלות לתקן יתכן שיום אחד יהיה מוגבל כדי להספיק פאניקה בקנה מידה קטן בהמון קבוצות ברחבי הממלכה.

בעיות, בעיות, בעיות

נושאים רפואיים, שירותי בריאות ותוכניות רפואה פחות יקרות הם נכסי החשש העיקריים עבור כל אדם בימינו. ביטוח ביטוח יכול להיות במחיר תלול מאוד. קיימת מגמה מתפתחת בקרב סוכנויות לספק הרבה פחות הטבות לעובדים ולמעגל קרובי משפחה כדרך להפחית הוצאות. בכמה מקרים זה מקשה על העובדים

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *